aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 pies

Pilnie poszukujemy właściciela psa, błąkającego się przy ul. M. Skłodowskiej - Curie (Sklep Okrąglak) w Kamiennej Górze.

pies

Pilnie poszukujemy właściciela suni, znalezionej przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze.

zwierzeta

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka funduszy na leczenie dzikich zwierząt w gabinecie Doktor Wilczur w Lubawce.

Lubawka - Doktor Wilczur

Zaledwie cztery dni wystarczyły, aby uzbierać 3 tys. zł na pomoc dzikim zwierzętom. Zbiórka trwa nadal.

pies

Dzisiaj w nocy w Krzeszowie na ul. Loretańskiej został potrącony pies (z zieloną obrożą na szyi). Poturbowane zwierzę trafiło do Gabinetu Weterynaryjnego "KAM-VET" z siedzibą w Kamiennej Górze, gdzie otrzymało niezbędną pomoc i opiekę.

zbiorka

Gabinet Weterynaryjny „Doktor Wilczur” z Lubawki - jako jeden z nielicznych w okolicy, angażując środki własne i prywatny czas – pomaga dzikim zwierzętom, które wymagają leczenia i regeneracji. W większości przypadków udaje się wyprowadzić zwierzęta ze stanu agonalnego, wycieńczone i niedożywione, do stanu pełnej sprawności i sił. W 2020 roku Gabinetowi Weterynaryjnemu „Doktor Wilczur” udało się uratować ok. 70 dzikich zwierząt, zapewniając im nie tylko medykamenty i doraźną pierwszą pomoc, ale przede wszystkim dając schronienie, pożywienie i czas na pełna regenerację.

pies

W Szarocinie w rejonie bud. nr 28 od kilku dni błąka się pies.
Szukamy właściciela (opiekuna) psa lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga.

pies

W miniony piątek wieczorem w Raszowie zagiął pies rasy owczarek niemiecki. Pies nie posiada obroży, ma 3 lata i wabi się Baster. Dla osoby, która pomoże w odnalezieniu czworonoga lub wskaże miejsce jego pobytu, właściciel zwierzęcia przewidział nagrodę! Tel. 607 743 273.

pies

Pilnie poszukujemy właściciela psa, który błąka się przy ul. Jeleniogórskiej 61 w Kamiennej Górze. Właściciela lub osoby mogące pomóc w jego ustaleniu proszone są o kontakt z Urzędem Miasta tel. 75 64 55 130.

pies

Do Starej Białki przybłąkał się pies. Poszukiwany jego właściciel. Telefon 607 915 400

REKLAMA