aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Bóbr Marciszów

Dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego zmierzyły się w pierwszej kolejce piłkarskiej klasy A. Włókniarz Chełmsko Śląskie podejmował Bobra Marciszów.

Mecz nie był ciekawym widowiskiem. Obie drużyny miały problem z dokładnym rozegraniem piłki. Bóbr potrafił wykorzystać błędy przeciwnika i skutecznie się bronić. Włókniarz tworzył podbramkowe sytuacje, ale nie potrafił zakończyć ich celnym strzałem.

Pierwszy gol padł już w 4'. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka dotarła do Marcina Aulicha, ten posłał ją w stronę bramki Bobra. Piłka odbiła się od kilku zawodników i wpadła do bramki. Bóbr odpowiedział w 23'. Po błędzie przy wyprowadzaniu piłki przejął ją Arkadiusz Kubicki i po indywidualnej akcji doprowadził do wyrównania. W końcówce gospodarze znowu popełnili błąd, tym razem piłkę przejął Dawid Trząsalski i oddał celny strzał.

W drugiej połowie na boisku panował jeszcze większy chaos. W 65' strzałem z 20 metrów prowadzenie Bobra powiększył Krzysztof Malik. Włókniarz nadal atakował i nadal nie potrafił skutecznie zakończyć akcji. W 66' sędzia podyktował rzut karny za faul na Miroslavie Zemanie. Jedenastkę wykorzystał Adam Mucha.

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Bóbr Marciszów - 2:3 (1:2)

Skład Włókniarza: Maksymilian Stawarz (46' Łukasz Falkowski), Marek Filipek, Paweł Gregorczyk, Kamil Niepielski, Dariusz Witowski, Daniel Kowalski (65' Adam Mucha), Dawid Borys, Mateusz Butkiewicz, Marcin Aulich (46' Sylwester Adamczyk), Miroslav Zeman, Janusz Sakalski.

Skład Bobra: Jakub Pikus, Jacek Legat, Grzegorz Wowk, Hubert Komarnicki, Filip Sekuła, Krzysztof Malik, Grzegorz Rębacz, Dawid Trząsalski, Marcin Lewicki, Michał Mackowiak, Arkadiusz Kubicki (67' Radosław Buczek).

REKLAMA