aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: pixabay.com

Na Twojej liście rzeczy do zrobienia od dawna jest siłownia? Ursynów to dzielnica, w której działa wiele klubów fitness. Nie czekaj więc i zapisz się w końcu na zajęcia! W pierwszej kolejności sprawdź jednak, którą siłownię najlepiej wybrać. Zobacz, co powinna oferować. 

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
zatrudni
KSIĘGOWĄ / KSIĘGOWEGO

fot. wp

Tłuszcze są nieodłącznym elementem naszej diety, jednakże warto wybierać te, które poza wartością kaloryczną, dostarczą nam również nieco zdrowia. Doskonale sprawdzi się w tym oliwa z oliwek, która przez wielu nazywana jest wręcz eliksirem zdrowia. Poniżej poznasz 5 właściwości zdrowotnych, które niesie uwzględnienie jej w diecie.

Masło Sudeckie Ekstra

fot. lh

Są takie zegarki, które ze względu na swoją historię i to, jakie emocje wzbudzają w użytkownikach, stanowią obiekt męskich westchnień. Elektroniczny zegarek G-Shock to przedstawiciel tej kategorii – ma ciekawy design, niezwykle solidną konstrukcję oraz wielką rzeszę fanów. Z czego wynika fenomen tej konstrukcji? Jaki model wybrać? Podpowiadamy!

fot. wp

Długi alimentacyjne mogą powstać zarówno w stosunku do własnych dzieci, jak i do innych osób uprawnionych do alimentacji – np. byłego małżonka czy rodziców. Warto jednak pamiętać, że i one ulegają przedawnieniu. Terminy i warunki przedawnienia są jednak nieco inne niż w przypadku innych wierzytelności. Istotne jest też to, że egzekucja długów alimentacyjnych ma zawsze na celu korzyść osób uprawnionych, a nie obronę praw dłużnika.

 wp

Szukasz wyjątkowych mebli, które staną się ozdobą Twojego domu? Zależy Ci przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności, a także na ciekawym designie? Koniecznie poznaj meble drewniane Skandica!

Źródło: pixabay.com

Małżeństwa młode stażem i narzeczeństwa często są jak papużki nierozłączki. Z tego powodu wiele osób wpada na pomysł, by wręczyć im wspólny prezent świąteczny. Takie rozwiązanie ułatwia przygotowywanie podarków dla wielu krewnych i znajomych, a także podkreśla wiarę w trwałość związku bliskich. Co warto wybrać na wspólny prezent dla pary?

dzialka

Na sprzedaż działka budowlana nr 117/7 obręb 13 o powierzchni 26 arów w Czadrowie przy drodze do Sanatorium (Przy ul. Korczaka) cena 110zł za metr
tel. 790 381 322

kalibraFirma „Kalibra” Sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Jedwabnej 15 w Kamiennej Górze zatrudni pracownika gospodarczego.
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m. in. utrzymanie porządku hal produkcyjnych, pomieszczeń biurowych i socjalnych.

REKLAMA