aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Ruszył nabór wniosków w programie „Usuwanie folii  rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności  rolniczej”, który jest realizowany w latach 2019-2020 przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.


 
- Beneficjentami programu są jednostki samorządu terytorialnego, natomiast ostatecznymi odbiorcami będą rolnicy – informuje burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz.
 
Chodzi o posiadaczy określonych w projekcie odpadów: folii, siatek, sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz opakowań typu big bag.
 
Osoby zainteresowane udziałem w programie są proszone o złożenie wniosku. Na dokumenty czekamy w kamiennogórskim urzędzie miejskim (Biuro Obsługi Klienta) pl. Grunwaldzki 1 do  6 grudnia 2019 r.
 
Wzór wniosku został udostępniony na stronie BIP. Można też go odebrać osobiście w Wydziale Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska  (parter, pok.105).
 
Wnioski będą realizowane w przypadku pozyskania dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

 

REKLAMA

ds21