aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Pan Józef Chęć pomysłodawca i organizator comiesięcznych jarmarków staroci na kamiennogórskim rynku poinformował urząd miasta w Kamiennej Górze o tymczasowym zawieszeniu tego przedsięwzięcia. Kolejne jarmarki nie będą odbywały się do odwołania.

lubawka W związku z kolejnymi obostrzeniami w zakresie COVID-19 w nawiązaniu do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2022, poz. 149)

https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2022/149

informujemy uprzejmie, że

fot. umkg

Generalny wykonawca drogi S3 na odcinku Legnica — Lubawka informuje o dodatkowych utrudnieniach w ruchu drogowym na odcinku ul. Jesionowej.

Kamienna GóraXLIX Sesja Rady Miasta odbędzie się 26 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 13.00 w Sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

sanikomDzisiaj (środa, 19 stycznia) od godziny 8:15 do południa z powodu awarii sieci będą występować przerwy w dostawie wody przy ul. Długosza w Lubawce. 

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 18 stycznia 2022 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

fot umkg

Urząd miasta w Kamiennej Górze przeznaczy ponad pół miliona złotych na podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Samorząd pozyskał dotację w ramach rządowego programu Cyfrowa Gmina.

fot. umkg

Miejski projekt „Kamiennogórscy uczniowie łącza współczesność z tradycją” uzyskał dofinansowanie ze środków unijnych, którymi dysponuje Urząd Marszałkowski w ramach pomocy na niwelowanie negatywnych skutków wywołanych pandemią Covid-19. Na Dolnym Śląsku rozdysponowano z tej puli 35,5 miliona złotych.

fot. UM Kamienna Góra

Udział w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) to ważne źródło pieniędzy w budżecie Kamiennej Góry. Urząd miasta zachęca, by płacić podatki w miejscu zamieszkania, a nie zameldowania.

fot. umkg

Urząd miasta w Kamiennej Górze uruchomił specjalną linię dla seniorów.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA