aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
27 finał WOŚP -Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

27. finał WOŚP na terenie Kamiennej Góry rozpoczął się dzisiaj (10 stycznia). Tradycyjnie już na kilka dni przed Wielkim Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie Szkoły Podstawowej numer 2 w Kamiennej Górze odbywa się koncert świąteczno-noworoczny ze zbiórką pieniędzy na WOŚP.

Aktualizacja 13.01.2019.

Podczas finału w szkole zebrano 13 121,45 zł.

Aktualizacja 11.01.2019.
Rekord szkolnej Orgiestry został pobity. Podczas koncertu zebrano więcej pieniędzy niż przed rokiem. Dokładna kwota zostanie podana w niedzielę, podczas finału w sali gimnastycznej ZSO w Kamiennej Górze. Najcenniejszym fantem okazał się pluszak z filmu :Potwory i spółka". Wylicytowany został za 460 zł.

Oryginalna informacja
W szkole tradycyjnie działał kramik z ciastami, lizakami i napojami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Na scenie prezentowali się głównie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 i Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej. Licytacje prowadzili pracownicy szkoły: Bożena Gwiżdż i Jan Sylwester Homoncik.

Pierwszy finał WOŚP zagrał jeszcze na starej sali gimnastycznej, która obecnie pełni rolę hurtowni budowlanej. Finał prowadził Henry Różański. Był to pierwszy finał w Kamiennej Górze, który odbył się 27 lat temu. Wtedy udało się zebrać 7 milionów złotych. Tamten finał przypomniany został na tablicach dzięki zapisom w szkolnej kronice.

W zeszłym roku wolontariusze działający przy szkole zebrali 10 821,39 zł i był to rekord zbiórki organizowanej na terenie szkoły.

Podsumowanie zbiórki w szkole odbędzie się na scenie WOŚP na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w niedzielę (13 stycznia).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach

27 finał WOŚP -Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA