aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - ul. Kamiennogórska

W nocy z soboty na niedzielę (20/21 lipca) w Lubawce zatrzymany został pijany kierowca. Poruszając się po centrum miasta mógł potrącić pieszych.

 

Jak informują świadkowie, około godziny 22:25 kierujący srebrnym fordem mondeo wjechał w znak drogowy stojący przy ul. Kamiennogórskiej w Lubawce, przy bankomacie. W zderzeniu ucierpiał znak, z mondeo odpadło nadkole, uszkodzone zostało koło. Kierowca jechał dalej w kierunku domu kultury i parku Watra. Nie był jednak w stanie opanować samochodu. Wjeżdżając na chodnik uszkodził drugie koło i zatrzymał się przed grupą pieszych. Wkrótce ruszył, wrócił na jezdnię, ale po chwili znowu wjechał na chodnik. Dotarł do stacji paliw i skręcił w ul. Dolną. Jadąc pod prąd wrócił na miejsce zdarzenia. Po chwili postoju uciekł w kierunku ul. Krótkiej, Jagiellońskiej. Tam zatrzymał samochód w bocznej uliczce. Wezwani do Lubawki policjanci zatrzymali kierowcę.

Jak informuje policja, kierowcą forda okazał się 52-letni mieszkaniec gminy Lubawka. W wydychanym powietrzu miał prawie 3 promile alkoholu.

Lubawka - ul. Kamiennogórska

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA