aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - śmieci

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane, jak pisze autor, dzisiaj (poniedziałek, 6 kwietnia) w parku przy ulicy Cisowej w Kamiennej Górze tuż przy wejściu od strony Arado na ścieżkę zdrowia.

Kamienna Góra -  zderzenie

Uwaga kierowcy, na skrzyżowaniu Al. Wojska Polskiego i ul. Katowickiej i Okrzei możecie spodziewać się utrudnień w ruchu (godzina 14:30).

Leszzyniec - droga wojewódzka

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia nawierzchni drogi wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary.

Kamienna Góra, straż pożarna

Dzisiaj (środa, 4 marca) przed południem na parkingu przy siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze rozstawione zostały namioty.

Kamienna Góra - AL. Wojska Polskiego

Dzisiaj (środa, 4 marca) około godziny 14 na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu Al. Wojska Polskiego i ul. Parkowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej i kierującego samochodem osobowym.

Uniemyśl

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia drogi w Uniemyślu. Prezentowana droga rozpoczyna się przy asfaltowej drodze powiatowej tuż przed Karczmą Sądową.

Ciechanowice

Dzisiaj (wtorek, 11 lutego) po godzinie 7 strażacy z OSP Marciszów wysłani zostali na drogę wojewódzką 328 w Ciechanowicach.

Kamienna Góra - ul. Kościuszki

Jak informują internauci, dzisiaj (sobota, 1 lutego) późnym wieczorem, strażacy gasili pożar byłego kiosku z warzywami przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.

Krzeszów - ulice Betlejemskiej i Kacpra

Mieszkańcy ulic Betlejemskiej i Kacpra narzekają na stan gminnej drogi prowadzącej do ich posesji.

Aktualizacja 20:03

dk5

Kierowcy jadący droga krajową nr 5 z Lubawki w stronę Kamiennej Góry informują o utrudnieniach w ruchu.

REKLAMA