aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 osp spis

Jak informuje jeden z internautów strażacy z OSP Pisarzowice promują Spis Rolny. Średnim wozem bojowym jeżdżą po wsi i okolicach, z megafonu emitowany jest reklamowy komunikat.

Kamienna Góra - rower - fot. użyczone

Nietypową sytuację zaobserwowali w sobotę przechodnie na pl. Grunwaldzkim w Kamiennej Górze. Jeden z nich przesłał nam zdjęcie.

Kamienna Góra - ścieżka rowerowa

Od jednej z internautek otrzymaliśmy zdjęcie wykonane dzisiaj na budowanej ścieżce rowerowej w Kamiennej Górze.

 quad

Od jednego z internautów otrzymaliśmy film nagrany kilka dni temu na ścieżce rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów.

 bukowka

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na zbiorniku Bukówka przy tamie.

Aktualizacja 14:48

Krzeszów

Mieszkańcy ul. Betlejemskiej w Krzeszowie wskazują na problem z autobusami dowożącymi pracowników do jednego z pobliskich zakładów pracy.

znak

Na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze, na wysokości tzw. małego mostu, trwa wymiana znaku drogowego. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

śmieci

Mieszkańcy Kamiennej Góry wskazują kolejne miejsca, w których występuje problem zalegających śmieci. Tym razem zdjęcie wykonane zostało na podwórku między ulicami Piastowską, R. Traugutta i M. Skłodowskiej-Curie.

grzyb

Jeden z internautów pochwalił się dzisiaj swoim leśnym zbiorem. Wizytę w lesie w okolicch Betlejem zakończyl z pełnym koszem grzybów dużych rozmiarów. Znaleziony prawdziwek ma prawie 80 cm obwodu.

Lubawka - niepylak apollo

Pod koniec czerwca o obecności trzech samców niepylaka apollo w rezerwacie Kruczy Kamień informowało Nadleśnictwo Kamienna Góra. Dzisiaj o licznych okazach tego motyla latających w tym miejscu informuje jedna z internautek.

REKLAMA