aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W sobotę (27 czerwca) w Jeżowie Sudeckim rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej LZS ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Puchar Lata-Orlik 2020.

sp2 Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk ogłosił komunikat podsumowujący rywalizację sportową szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Inez Chmielewska, Magdalena Lema zagrały w finale dolnośląskim cyklu Kinder Joy of Moving. Zawody siatkarskich dwójek rozegrane zostały w Miękini.

mosSzkolny Związek Sportowy opublikował wyniki współzawodnictwa szkół w roku szkolnym 2019/20.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj w hali sportowej „Olimpia” w Górze rozegrany został finał wojewódzki Kinder Joy of moving w kategorii „dwójek” chłopców.

Przed rozpoczęciem sezonu 2020/21 piłkarska drużyna Włókniarza Chełmsko Śląskie wzmocniła sztab szkoleniowy.

Orzeł Lubawka

Przygotowujący się do gry w IV lidze Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (sobota, 20 czerwca) sparing z Victorią Jelenia Góra.

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Olimpia Kamienna Góra

W ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu piłki nożnej dzisiaj (sobota, 20 czerwca) Włókniarz Chełmsko Śląskie rozegrał sparing z Olimpią Kamienna Góra.

mosW tym roku nie odbędzie się Spotkanie Mistrzów Sportu Szkolnego. Imprezę co roku organizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. W tym roku epidemia koronawirusa uniemożliwiła organizację imprezy.

dzpnZnany jest już podział na grupy i terminarz rozgrywek piłkarskiej IV ligi, w której zagra Orzeł Lubawka.

REKLAMA