aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Lubawka - turniej tenisa

Na kortach w Lubawce trwa Turniej Tenisa Ziemnego o puchar Stanisława Wałendzisa. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć par.

Aktualizacja 18:52

fot. ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 23 września) drużyna klubu „Podaj Rękę” Kamienna Góra, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięła udział w XVIII Dolnośląskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 23.09.2021 roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt oraz chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Wczoraj trampkarze MKS Chełmsko Śląskie rozegrali mecz piątej kolejki IV ligi okręgowej. W Starej Kamienicy grali z AP MOS Karkonosze Jelenia Góra.

MUKN "Pod Stróżą" w Lubawce

MUKN "Pod Stróżą" w Lubawce zaprasza dziewczynki i chłopców z klas I-IV szkół podstawowych na treningi narciarstwa biegowego i biathlonu.

fot. użyczone

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj w czwartym odcinku czwartej serii Ninja Warrior Polska walczył kamiennogórzanin Jakub Karpowicz.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 20 września) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt oraz chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

fot. KS Relax Kamienna Góra

W weekend (17-19 września) w Skierniewicach odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym juniorów do lat 18, 20, 23, seniorów i weteranów.

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Młodzi piłkarze MKS Chełmsko Śląskie kontynuują zwycięską serię w IV lidze okręgowej trampkarzy.

Kolejka 6 - 18-19 września

REKLAMA

ds21