aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra ZSZiOGrupa nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nagrodzona został przez prezydenta Polski za Długoletnią Służbę.

zus Przedsiębiorcy, którzy nadpłacili składki do ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą mogli je odzyskać i skorzystać z pełnego zwolnienia ze składek z powodu pandemii.

mroz

Niemiła niespodzianka dzisiaj rano spotkała część kierowców na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Marciszów

W tym tygodniu ma dojść do spotkania wójta Marciszowa z zarządem Banku Spółdzielczego w Jaworze. Rozmowy mają dotyczyć wywiązywania się przez bank z zobowiązań wobec gminy.

 protest

Od kilku dni na karetkach zobaczyć można informacje o proteście. Jak informuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Ratowników Medycznych od 16.09.2020 roku protest tej formacji został odwieszony. To efekt niezrealizowanych obietnic przez Ministerstwo Zdrowia.

Ptaszków

Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego już zaczęli odczuwać utrudnienia związane z budową drogi ekspresowej S3. Kolejne zmiany wprowadzone będą w przyszłym tygodniu.

fot. policja Wałbrzych

Kryminalni z wałbrzyskiej komendy wspólnie z policjantami z Boguszowa Gorc rozbili grupę przestępczą, której członkowie na terenie województwa dolnośląskiego dokonywali kradzieży z włamaniem do automatów na myjniach samochodowych. Do sprawy zatrzymano 3 osoby, którym udowodniono 25 przestępstw, gdzie straty na chwilę obecną sięgają kilkanaście tysięcy złotych.

Kamienna Góra - ul Papieża Jana Pawła II

Zgodnie z zapowiedziami od dzisiaj (sobota, 26 września) zamknięta dla ruchu jest część ulicy Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze. Służba drogowa ustawia odpowiednie oznakowanie.

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiejszej nocy dwie policjantki z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kamiennogórskiej komendy zatrzymały na ul. Słonecznej w Kamiennej Górze forda focusa, którego kierujący nie dość, że sam był pod wpływem narkotyków, to w drzwiach auta schowaną miał metamfetaminę.

Marciszów - sesja rady

Podczas dzisiejszej (piątek, 25 września) sesji rady gminy Marciszów radni zmienili budżet samorządu. Na dofinansowanie systemu gospodarki odpadami przekazali 150 tys. zł.

REKLAMA