aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Wybierając kartę przedpłaconą, warto zwrócić uwagę na pakiet rozmów i SMS-ów, a także transfer danych. Dodatkowo dobrze sprawdzić ważność konta, sposób doładowania oraz dodatkowe usługi.

Jaką ofertę na kartę wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy lepiej wybrać abonament, czy kartę przedpłaconą. W świetle obecnych przepisów użytkownik musi zarejestrować swój numer, dlatego karty nie są już anonimowe. Warto jednak wiedzieć o tym, że wciąż istnieją spore różnice między abonamentem i kartą prepaid, takie jak czas trwania umowy, dostępne pakiety, opłaty comiesięczne. Jedną z interesujących ofert telefonu na kartę posiada Virgin Mobile (sprawdzisz tutaj: https://virginmobile.pl/oferty/karta), ponieważ każdy użytkownik może znaleźć odpowiedni pakiet dla siebie. Ceny rozpoczynają się już od 3 złotych za miesiąc, dla najmniej wymagających użytkowników, natomiast ci, którym zależy na nielimitowanych rozmach i SMS-ach, a także na sporym pakiecie Internetu zapłacą tylko 25 złotych miesięcznie. Warto także wiedzieć o tym, że Virgin Mobile nagradza swoich lojalnych klientów, oferując im bonusowe gigabajty za staż, czyli czas spędzony z siecią. Wybierając konkretną ofertę na kartę, warto zwrócić uwagę na dostępne pakiety, a następnie dopasować je do swoich potrzeb. Dodatkowo dobrze sprawdzić mapę zasięgu wybranego operatora, a także porównać ceny w innych sieciach. Wybierając sieć, należy sprawdzić czas ważności konta, czyli okres, po którym niedoładowywane konto wygasa. Najlepiej postawić na takiego operatora, który ma w swojej ofercie roczny okres ważności konta.

Zalety oferty na kartę

Karty przedpłacone mają sporo zalet i obecnie są wybierane dosyć często przez młode osoby, które chcą być niezależne i elastycznie móc zmienić operatora komórkowego. Jeszcze kilka lat temu sporym problemem było doładowywanie konta, ponieważ konieczne było udanie się do sklepu, a także pamiętanie o terminach. Obecnie, o wszystkim przypomina aplikacja na smartfonie, a użytkownik może doładować swoje konto przez Internet, w prosty i szybki sposób. Kolejną zaletą oferty na kartę są niskie miesięczne kwoty do zapłacenia, a także możliwość kontrolowania swoich wydatków. Telefon na kartę daje sporo możliwości, ponieważ po wyborze konkretnego pakietu zawsze można go zmienić lub przenieść się do innego operatora. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy.

 

REKLAMA