Drukuj
fot. lh

Wypoczynek w ogrodzie pozwala prawdziwe zrelaksować się i zapomnieć o wielu troskach. Wiele osób uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu właśnie z tych powodów. Jeżeli i Ty jesteś fanem relaksowania się w ogrodzie, sprawdź, co ciekawego zaoferować może Hydrosan.

 

 

1. Wanny spa do ogrodu - jakie są ich zalety?

2. Jacuzzi nie tylko w czasie lata

 

Planując aranżację ogrodu, warto pomyśleć nie tylko o zieleni i jej układzie, ale również o miejscu do wypoczynku. Jeżeli ma się taką możliwość, można umieścić w nim duży stół i krzesła, a także komfortowe jacuzzi. Dzięki niemu relaks będzie o wiele przyjemniejszy, a cały ogród nabierze luksusowego charakteru. Jeśli podoba Ci się takie rozwiązanie, poznaj wanny z hydromasażem Hydrosan oraz inne produkty marki.

 

Wanny spa do ogrodu - jakie są ich zalety?

 

Wanny spa do ogrodu to nic innego jak popularne jacuzzi. Do wyboru ma się zarówno jacuzzi, którego górna krawędź znajduje się na równi z podłogą na tarasie, jak i wolnostojące. Wanny obu typów sprawdzają znakomicie na zadaszonych tarasach, jednak równie dobrze mogą stać na trawniku.

 

Zalet jacuzzi z oferty Hydrosan jest wiele. Przede wszystkim są to trwałe i solidnie wykonane wanny z hydromasażem, dzięki którym można w pełni zrelaksować się i odprężyć zmęczone mięśnie. Kąpiel w ogrodowym jacuzzi pomaga zapomnieć o troskach, odrywając umysł od codziennych zmartwień, pracy i innych problemów. Ciepła woda, bicze wodne, a także masaż za pomocą bąbelków powietrza sprawiają, że wszystkie mięśnie rozluźniają się, dzięki czemu dolegliwości bólowe znikają. Z wanny spa można korzystać o każdej porze dnia, dlatego wypocznie się w niej popołudniu po powrocie z pracy oraz wieczorem, gdy chce się spędzić udany wieczór z ukochaną osobą.

 

Jacuzzi nie tylko w czasie lata

 

Wanny spa mogą znajdować się na tarasie przez cały rok. Są wykonane z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, dlatego służą niezawodnie przez długie lata. Można ustawić je pod zadaszeniem, gdzie latem zapewnią ochłodę podczas upałów, a zimą umożliwią rozgrzanie się w ciepłej wodzie, nawet w czasie mrozów. W chłodniejsze dni dobrze sprawdzi się wanna z hydromasażem umieszczona w ogrodzie zimowym, gdzie przeszklone ściany ochronią przed wiatrem i śniegiem oraz pozwolą wygrzać się w ciepłych promieniach słońca. Latem wystarczy rozsunąć szklane ściany, wpuszczając do oranżerii świeże powietrze i zapewniając znakomite warunki do wypoczynki. Dzięki temu jacuzzi będzie służyć o każdej porze roku wszystkim domownikom oraz zaproszonym gościom.