aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Dzieci to barwna ozdoba tego świata, chluba rodziców. Dlatego te wyjątkowe osoby powinny być obdarowane oryginalnym upominkiem. Czy będzie to miękka poduszka czy też kalendarz w formie notesu, zależy to od samego wybierającego. Prezent na święta dla dziecka nabiera wyjątkowości, jeśli będzie spersonalizowany.

Nasi milusińscy to najbardziej wymagająca grupa odbiorców, a precyzyjniej rzecz ujmując, biorców prezentów. Któż nie cieszy się z podarku jak dziecko? To właśnie one powalają swoją szczerością i bezpośrednim podejściem do życia. Wybierając prezent na święta dla dzieci, trzeba pamiętać, że nie jest to łatwe zadanie. Jednak jest kilka pomysłów, które na pewno trafią w gust pociech, bez względu na to, ile mają lat:

 1. Zestaw sztućców z grawerowaniem wybranym przez klienta, a wykonanym przez firmę Murrano. To świetny pomysł na zachęcenie nawet największych niejadków do konsumowania, ale także do posługiwania się tymi stołowymi narzędziami. Każdy element zestawu opatrzony jest również wizerunkiem bohatera z ulubionej kreskówki, co podnosi atrakcyjność prezentu.

  zestaw sztuccow dla dzieci w drewnianym etui nadruk lisek 2

 2. Metalowy plakat wykonany z trwałego materiału, który może eksponować imię dziecka, być metryczką nowego rodziny lub przedstawiać dowolny obraz. Dodatkowymi walorami są różnorodna wielkość plakatu, dzięki czemu można go dopasować do każdego wnętrza i łatwy montaż za pomocą magnesu dającego przyczepność do wszelkiej płaskiej powierzchni.

  plakat metalowy metryczka dla dziewczynki l2

 3. Biżuteria – dziecięce elementy wyrobów jubilerskich sprawdzą się idealnie. Najwyższe próby zarówno złota, jak i srebra pozwolą na dobranie najciekawszych wzorów. Wartością dodaną jest dowolny grawerunek, który firma opracowuje razem z klientem. To piękne zawieszki, stworzone z pietyzmem kolczyki, bransoletki doskonałej jakości i w oryginalnych wzorach.

  zloty medalik 585 aniolek w sercu z lancuszkiem grawer

 4. Kalendarz książkowy, który nie tylko jest spersonalizowany, ale także tworzy go sam właściciel. Nie jest on jedynie terminarzem, a notesem, czy nawet pamiętnikiem na własne zapiski. Idealny dla nastoletnich pociech, mających swoje sekrety.

  planer kalendarz ksiazkowy z nadrukiem zwierzaki

 5. Album ze zdjęciami - to propozycja dla tych, którzy chcą posiadać uchwycone, najważniejsze momenty swojego życia. Spersonalizowany album to wyjątkowy prezent na święta dla dziecka, które w dobie wirtualnych zdjęć będzie miało namacalną, ponadczasową pamiątkę swojej, życiowej przygody.

  album z okienkiem prezent dla dziecka nadruk przygody szkolne 1

 6. Poduszka z nadrukiem jest niezastąpiona w każdej sytuacji. Ten prezent pozwala śnić o najpiękniejszych krainach czy baśniowych czasach. Klient może sam wybrać zarówno treść, jak i rodzaj nadruku, co podnosi walory tego świątecznego upominku.

  poduszka personalizowana z nadrukiem na pierwsze swieta

 7. Kubek termiczny to upominek dla miłośników gorących napojów. W drodze do szkoły, czy na uczelnię taki prezent na święta dla dziecka w każdym wieku na pewno się sprawdzi. Laserowe wykonanie grawerunku daje trwałość wzoru. Do wyboru jest wiele graficznych wariantów, więc kubek będzie długo mógł spełniać swoje zadanie.

  kubek termiczny termos czarny jelonek grawer

Firma Murrano zajmuje się także estetycznym wykończeniem każdego podarunku. Wyjątkowe i oryginalne będzie odpowiednim dopełnieniem prezentu na święta dla dziecka.

 

REKLAMA