aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Uszkodzenia sprzętu elektronicznego dotykają nas każdego dnia. Poważna usterka przyprawia nas o zawrót głowy, bo wyobrażamy sobie od razu koszty zakupu nowego sprzętu, które znacznie przewyższają nasz budżet. Na szczęście istnieją serwisy, które zawodowo zajmują się naprawami urządzeń wszelkiego rodzaju. Które z nich najczęściej się psują?

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni
KIEROWNIKA DS. INWESTYCJI

Lubawka Gambit

fot. wp

Spedycja morska cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród dużych firm korporacyjnych, ale również wśród niewielkich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które w najbliższym czasie zamierzają skorzystać z dobrodziejstwa transportu morskiego, dlatego też chcą dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

śp. Robert Wąsiołek

Źródło: pixabay.com

Chociaż rodzice mają obowiązek alimentacyjny wobec dzieci, po osiągnięciu przez nie pełnoletności mogą wystąpić przesłanki do uchylenia alimentów. Wszystko zależy od sytuacji życiowej zarówno dziecka, jak i rodzica. Czym jest pozew o uchylenie alimentów i jak go złożyć?

MOTOMAX

Źródło: unsplash.com

Na rynku pojawiają się coraz lepsze technologie czy aplikacje, wymagające szybszego internetu. Z internetu korzystamy praktycznie wszyscy, czy w domu, czy w pracy, podstawą jest teraz dobry internet. Pojęcie internetu symetrycznego pojawia się coraz częściej, ale czy wszyscy wiemy co to takiego? Przeczytaj ten krótki artykuł i dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie takiego internetu w domu czy w firmie.

Nekrolog - śp. Leszek Grala

fot. lh

Wprowadzasz się do nowego mieszkania, albo planujesz remont obecnego pokoiku dla dziecka? Sprawdź, na jakie aspekty zwrócić uwagę projektując wnętrze dla malucha oraz jakie dodatki warto wybrać. 

REKLAMA