aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Tegoroczne Dni Kamiennej Góry trwać będą 3 dni. Rozpoczną się 2 czerwca (piątek).

 

Pierwszą imprezą będzie XXXIII Rajd "Wiosny", który wyruszy z Zespołu Szkół. Na piątek zaplanowano wydarzenia teatralne związane z 25-leciem zespołu teatralnego "MY". W Muzeum odbędzie się promocja książki o skarbach benedyktynek z krzeszowskiego opactwa. Nad zalewem wystąpią zespoły Bethel oraz Video. Wieczór zakończy dyskoteka.

Sobotę rozpoczną imprezy sportowe. Nowością będą Potyczki Historyczne czyli turniej wiedzy o Kamiennej Górze. Część muzyczna to Green Water Festiwal oraz koncert Kasi Kowalskiej.

Niedziela to dalsza część rozgrywek sportowych. Na scenie nad zalewem zaprezentują się lokalni wykonawcy podczas Przeglądu Piosenki Przedszkolnej oraz Biesiady z Piosenką. Wieczorem wystąpi zespół Gentelmans, a Dni Kamiennej Góry zakończy koncert grupy Piękni i Młodzi.

Scena Dni Kamiennej Góry ustawiona zostanie nad zalewem. Tradycyjnie wiele imprezy odbywać się będzie na terenie całego miasta. W tym roku, z powodu remontu Centrum Kultury, część atrakcji zorganizowano w innych miejscach. Warto sprawdzić na plakacie dokładną lokalizację.

Dni Kamiennej Góry 2017

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA